Prva HNL: četvrta gostujuća pobijeda Osijeka

21. kolovoza 2016. - 01:42
slavenbelupo_osijek3-200816

U susretu 6. kola Prve HNL Osijek je na gostovanju u Koprivnici pobijedio Slaven Belupo 3-2 ostvarivši već četvrtu gostujuću pobjedu na startu sezone.

Bio je to zanimljiv susret prepun obrata u kojem je Slaven poveo 1-0. Osijek je okrenuo rezultat, domaćin je potom izjednačio na 2-2, da bi u samoj završnici najbolji igrač utrakmice Muzafer Ejupi svojim drugom golom donio Osijeku pobjedu.

Ejupi se među strijelce upisao i u 58. minuti, a pogodak za goste zabio je i Štiglec u 66. minuti u vlastitu mrežu. Strijelci za Slaven Belupo bili su Ivanovski (41-11m) i Savić (83).

Osijeku je ovo bilo četvrto gostovanje i četvrta pobjeda, dok su na svom travnjaku u dva susreta osvojili samo jedan bod.

U prvom današnjem susretu Cibalija i Istra 1961 su odigrali 1-1.  Za Cibaliju je zabio Vit...

25. travanj 2024 08:42