Domaći nogometliga prvaka

Mandžukić ušao s klupe i zabio za pobjedu Bayerna

5. studenog 2013. - 23:51
Nogometaši Bayerna nastavili su stopostotan učinak u ovogodišnjem izdanju Lige prvaka. Branitelji naslova u 4. kolu skupine D slavili su u gostima kod Viktorije Plzen 1-0 golom Marija Mandžukića. Zabio je hrvatski reprezentativac u 65. minuti glavom nakon ubacivanja Philippa Lahma. Ubacio je Bayernov kapetan s desne strane, a Mandžukić je glavom malo iskosa s lijeve strane ruba peterca pogodio dalji kut i tako zabio svoj drugi ovosezonski gol u Ligi prvaka, a deseti u isto toliko odigranih službenih utakmica. Prvi u Ligi prvaka je zabio u 1. kolu protiv CSKA.

Mandžukića je trener Pep Guardiola uveo u igru samo šest minuta prije postignutog gola, a hrvatski mu se napadač odužio na najbolji način.

U drugoj utakmici skupine Manchester City j...
25. travanj 2024 09:50