Domaći nogometmršićev džoker

'Fenomenalan je osjećaj ući u igru s klupe i onda riješiti utakmicu'

29. listopada 2013. - 20:52

Zlatna zamjena Mario Kvesić srušio je pogotkom u drugoj minuti sudačke nadoknade neugodnu tradiciju po kojoj Split nije uspijevao doći do trijumfa u prvoligaškim prvenstvenim ogledima u Zadru.

U Stanovima je proljetnih 2:2 stajalo 'crvene' i izlaska u Europu, ove sezone momčad trenera Ferde Milina slavila je i na Parku mladeži (1:3), ali su u međusobnim susretima konačno i Splićani dočekali malo radosti koju je jedinim gol na susretu donio 21-godišnji Kvesić ulaskom u igru deset minuta prije kraja.

- Najslađe je ovako zabiti za pobjedu u sudačkoj nadoknadi. Fenomenalan je osjećaj kada uđeš s klupe i riješiš utakmicu – rekao nam je Kvesić dan nakon susreta, no još se dojmovi poslije važne pobjede nisu slegli.

- Posebna nam je ova pobjeda jer smo konačno riješili i ...

25. travanj 2024 09:04