Domaći nogometliga prvaka

Milan siguran, Celtic prošao u sudačkoj nadoknadi

29. kolovoza 2013. - 00:47
Kazahstan neće imati svog predstavnika u Ligi prvaka u sezoni 2013/14. Nogometaši Celtica oduzeli su san tamošnjim prvacima, igračima Šahtera iz Kargandija, pobijedivši ih 3-0 na Celtic Parku u uzvratu 4. pretkola Lige prvaka. Dva su gola Škoti zabijali u sudačkim nadoknadama: za 1-0 Kris Commons pogodio je fantastičnim udarcem s 25 metara u prvoj minuti nadoknade prvog dijela, dok je još ljepši pogodak, za konačnih 3-0, James Forrest zabio u drugoj minuti nadoknade drugog poluvremena. Prethodno mu je izvrsnu povratnu loptu servirao, nakon što je probio po lijevoj strani, Anthony Stokes.

Nogometaši Milana identičnom su pobjedom eliminirali PSV Eindhoven. Iako su Nizozemci i u prvoj i drugoj utakmici imali pregršt izvrsnih prilika za postizanje pogodaka, Talijani su prošli u ...
25. travanj 2024 09:00