Ne ide mu suđenje u Siveriću: prije mjesec dana čuvala ga je policija, a sad je pred nasrtajima bijesnih igrača odsvirao kraj i pobjegao u svlačionicu!

Piše Ante Talijaš
20. studenog 2017. - 18:39
Sudac Marko Bilušić

Nema mira na nogometnim travnjacima Šibensko-kninske županije. Ili bolje rečeno nastavljaju se tragikomične scene na utakmicama Županijske nogometne lige.

Protekle subote u 75. minuti prekinuta je utakmica u Siveriću između domaćeg Rudara i tribunjske Mladosti, pri rezultatu 2:2. Naime, 15-ak minuta prije kraja mladi šibenski sudac Marko Bilušić svirao je jedanaesterac za domaću momčad, procijenivši da je stoper Mladosti Jakov Arambašić igrao rukom u svom šesnaestercu.

Ne slažući se s dosuđenom najstrožom kaznom, svi igrači tribunjske momčadi krenuli su prema sucu Bilušiću tražeći da promijeni odluku. Došlo je do naguravanja te je sudac Bilušić pao na stražnjicu. Nakon što je ustao, bez da je odsvirao kraj, odnosno prekid utakmice, pobjegao je i zaključao se u službenu sv...

17. travanj 2024 23:27