Sport Dalmacija u balunu

dalmatinko cup 2017.

Uzbuđenja nije nedostajalo, a kao i uvijek bilo je tuge i radosti

dalmatinko cup 2017.

Kiša nije smetala sudionicima Dalmatinko cupa 2017 da već u prvim utakmicama pokažu znanje. Na četiri terena, u Vranjicu, Dugopolju, Podstrani i Klisu, u sedam kategorija, maleni nogometaši i nogometašice pokazali su iznimnu kvalitetu nogometa.

Naravno, uzbuđenja nije nedostajalo, a kao i uvijek bilo je tuge i radosti... Svečano otvaranje Dalmatinko cupa, u odličnom raspoloženju, održano je u Mall of Splitu. 

Rezultati i strijelci utakmica odigranih u petak:

2004.godište, Klis
Grupa A
Solin - Union Podstrana 3-0 (Prkačin, Tiganj, Koretić)
Grupa B
Uskok - Val 1-3 (Balić/Kojadin, Avramović, Lemo)
Uskok - Split 0-7 (Nazor x2, Kukić x2, Kukoč, Ćuretović, autogol)
Grupa C
Hajduk - Omladinac Vranjic 9-0 (Vrcić x3, Kukavica x2, Blažević x2,
Baturina, Petrović)
Hajduk - Jadran Neum 4-0 (Baturina, Džolonga, Blažević, Petrović)
Grupa D
Dalmatinac - Jadran KS 0-2 (Paštar, autogol)
Dugopolje - Jadran KS 4-2 (Cvitanović x2, Smodlaka, Balić/ Paštar, Bubić)
Dalmatinac - Dugopolje 3-1 (Jukić, Bojčić, Oršulić/ Smodlaka)
2005.godište, Dugopolje
Grupa A
Dalmatinac - Omladinac Vranjic 1-3 (Topić/ Vujnović, Maralić, Trogrlić)
Dalmatinac - Union Podstrana 3-3 (Bašić, Bolić x2/ Polić, Grčić, Cokarić)
Škabrnja - Omladinac Vranjic 2-0 (Brkić, Škaro)
Grupa B
Olimpija - Solin 6-1 (Pavlović, Trsan, Vilić, Pecijak x3/ Čulić)
Grupa C
Split - Solin II 7-0 (Radošević x2, Ribičić, Jurendić, Bajrić, Odžak,
Roguljić)
Omladinac Visoko - Metković 1-3 (Alijagić/ Andačić x2, Ereš)
W - 2003, Dugopolje
Marjan - Vrčevo 3-1 (Šabašov x2, Domazet/ Smolić)
Vrčevo - Marjan 0-2 (Vlajčević x2)
2006. godište, Vranjic
Grupa A
Omladinac Vranjic - Olimpija A 0-0
Željezničar - Omladinac Vranjic 0-0
Grupa C
Olimpija B - Devetka 0-3 (Mehinović, Dumbović, Bilić)
Devetka - Union Podstrana 1-4 (Kardum/ Dragaš x3, Radić)
2007.godište, TTTS
Grupa A
Olimpija Crni - Split 0-0
Brda - Hašk 1-0 (Knezović)
Grupa B
Olimpija Bijeli - Spalato 0-4 (Pastar x2, Mikulić x2)
Union Podstrana - Spalato 6-0 (Ćurković, Budimir, Sućuraj, Ivanković,
Milardović, Parlov)
Grupa D
Olimpija Zeleni - Dar 2-0 (Mandjuka, Trček)
2008. godište, Vranjic
Grupa A
Omladinac Vranjic - Olimpija A 2-0 (Alebić, Matković)
Dar - Omladinac Vranjic 0-1 (Vuković)
Grupa B
Omiš - Dugopolje 1-1 (Šaškor/ Bralić)
Grupa C
Trogir 1912 - Orkan 0-2 (Lozić x2)
Škabrnja - Trogir 1912 1-0 (Jurjević)
Orkan - Međugorje 4-0 (Gabrilo x2, Sudić, Lozić)
Grupa D
Olimpija B - Union Podstrana 0-2 (Markulić, Anić)
Talent - Union Podstrana 1-1 (Radić/ Dragičević)
2009.godište, Vranjic
Grupa A
Omladinac Vranjic - Spalato 0-3 (Paštar x2, autogol)
Olimpija A - Union Podstrana 2-0 (Drobnič, Ločnikar)
Omladinac Vranjic - Union Podstrana 3-3 (Duvnjak x2, Beriša/ Piteša,
Gabrić, Matijević)
Grupa B
Talent - Pomak 3-0 (Božinović, Vučetić, Papić)
Brda - Talent 6-1 (Taslak x2, Alujević x2, Ćukušić, autogol/ autogol)
Grupa C
Olimpija B - Solin 0-0
Omiš - Solin 3-0 (Tafra x2, Šaškor)
Grupa D
Akademija Balarin - NŠ Mladinić 2-0 (Šemiga x2)
Brela - Akademija Balarin 4-2 (Radić x3, Blažević/ Bilić x2)
Međugorje - Brela 2-2 (Radić x2/ Bradvica, Bebak)

Želiš prvi znati vijesti o Hajduku?

SD Hajduk
Naslovnica Dalmacija u balunu