Ostalo2. hnl

Šibenik prosuo dva gola prednosti u Velikoj Gorici

3. ožujka 2017. - 19:30
gorica_sibenik7-030217

U novoj polusezoni nogometaši Šibenika nisu promijenili loše navike. Još jednom su "narančasti" servirali neugodan šok svojim navijačima. U prvoj utakmici proljetnog dijela prvenstva poraženi su u Gorici od istoimenog domaćina 3:2 (1:2). I vjerojatno nitko Šibenčanima ne bi toliko prigovarao da nisu izgubili na gotovo nevjerojatan način. Pred kraj prvog poluvremena vodili su 2:0 golovima Vukorepe iz kaznenog udarca i Collinsa. I onda su sve uspjeli prosuti. Do odmora je Tatar smanjio iz kaznenog udarca. Isti igrač izjednačio je u 73. minuti, da bi potpuni kolaps Šibenčani doživjeli u petoj minuti sudačke nadoknade kada je mrežu Slavice zatresao Sedlaček.

Tako se Šibeniku u posljednja tri gostovanja događa nevjerojatan scenarij da u posljednjim trenucima utakmica prima...

25. travanj 2024 08:03