Ostalobolji od buffona

Nikola Kirevski nije primio gol 1064 minute: ‘Da je izdržat barem još dvi, tri utakmice’

22. ožujka 2016. - 15:56
kir00

Veliki Gianluigi Buffon proteklog je vikenda primio gol nakon rekordne 973 minute, ali jedan drugi vratar premašio je čak 1000 minuta s praznom mrežom! I to iz naše Dalmacije, iz Tučepi.

Ime mu je Nikola Kirevski, vratar je tamošnjeg Jadrana, trenutno sedmoplasirane momčadi Prve županijske lige. Nakon remija s Jadranom iz Kaštel Sućurca (0:0) niz Kirevskog zaustavio se na 1064 minute bez primljenog pogotka. Kakve li slučajnosti, uzor mu je baš Buffon!

- Nisan uopće iša sa za tin, suigrači su me upozorili pa san i ja počea razmišljat o rekordu - kazao nam je Kirevski (21), ujedno i malonogometni vratar u Drugoj splitskoj ligi (Il Victum Autoškola Kružni Tok).

Kolike su zasluge tvoje, a kolike ostatka momčadi?

- Zasluga momčadi je velika, ali iman i ja zasluga. Sve se radi...

22. travanj 2024 09:52