Mario Pašalić strijelac u pobjedi Monaca

3. siječnja 2016. - 23:31

Nogometaši francuskog prvoligaša Monaca lakoćom su izborili plasman u 16-inu finala nacionalnog Kupa nakon što su deklasirali amatere iz sedme lige Saint-Jean Beaulieu 10-2, a među strijelce se upisao i hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Veznjak Chelsea na posudbi u 'Kneževini' postigao je deveti pogodak Monaca u 81. minuti utakmice, 15 minuta nakon što je ušao u igru. Strijelci za domaći sastav, za koji nije branio Danijel Subašić, bili su i Lacina Traore (21, 31, 33, 45), Andrea Raggi (29), Fares Bahlouli (47), Fabinho (52-11m, 86-11m) i Helder Costa (54), dok su strijelci za goste bili Arthur Leblanc (79) i Faycal Sahour (82-11m).

Za amatere iz Saint-Jean-Cap-Ferrata, koji je 15 kilometara udaljen od Monaca, bila je to najveća utakmica u povijesti kluba i trebala se igrati...

25. travanj 2024 21:34