Slobodna Dalmacija

Tenis

15.07.2010. | 14:24

SVI ZADOVOLJNI ORGANIZACIJOM MEČA između HRVATSKe i SRBIJe u spaladium areni

Split Davis Cupom dokazao da nije grad - slučaj

Susret je prošao u isključivo sportskom ozračju i može se utvrditi da se Split još jednom predstavio kao sposoban organizator najzahtjevnijih sportskih događaja

Tresla se brda, rodio se miš – četvrtfinalni Davis Cup susret između Hrvatske i Srbije odigran u Spaladium Areni prošao je u isključivo sportskome ozračju i danas, kada se još uvijek rezimiraju utisci i analiziraju razlozi uvjerljivog poraza hrvatske teniske reprezentacije, može se utvrditi da se Grad Split još jednom predstavio kao sposoban organizator najzahtjevnijih sportskih događaja i da nije nikakav “grad slučaj”.

Upravo suprotno, što potvrđuje i izjava glasnogovornice Policijske uprave Splitsko-dalmatinske Marine Kraljević-Gudelj:

- Policijski službenici naše uprave osiguravali su Davis Cup susret Hrvatske i Srbije koji se održavao u Spaladium Areni u Splitu prošlog vikenda. O sigurnosti navijača u dvorani i u gradu tijekom tri dana osiguravanja meča brinulo se 170 policijskih službenika koji su poduzeli sve mjere u koordinaciji s organizatorom i članovima gostujuće ekipe. Zadaća policije bila je osigurati maksimalnu razinu sigurnosti kako navijača u dvorani tako i na  širem području grada Splita.

Poduzeto je niz proaktivnih mjera kojima je spriječena eventualna ugroza sigurnosti, te se u konačnici pokazalo da je policija svoju zadaću odradila na visokoj razini, što najbolje kazuje činjenica da su samo dvije osobe privedene zbog kršenja Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.

Srđan Žižak, direktor tvrtke Sportski grad TPN i predsjednik Organizacijskog odbora četvrtfinalnog susreta Davis Cupa između Hrvatske i Srbije također je zadovoljan organizacijom meča:
-  Zahvaljujemo se svima koji su sudjelovali u organizaciji Davis Cupa susreta Hrvatske i Srbije, meča koji je bio iznimno zahtjevan za organiziranje. S ponosom mogu kazati da je sve prošlo u najboljem redu, te da smo svi zajedno dokazali da je Split spreman organizirati najveće i najzahtjevnije događaje. Demantirali smo sve insinuacije da će ovaj susret proći u neprijateljskom ozračju prema gostujućoj momčadi. Ujedno, još jednom se potvrdilo da je Spaladium Arena vrhunski objekt, koji prezentira grad Split.

SR

 

Pišite uredniku

Pošaljite link

Komentari

Komentar od: marcconi @ 21. srpanj 2010 12:00
OSIM STO SU DODUSE POJEDINCI UZVIKIVALI SRBE NA VRBE I RAZNIM POGRDNIM IMENIMA....I STO SU NESPORTSKI BESOMUCNO ZVIZDALI KOD SERVISA NASIH TENISERA I ZA VREME POENA GDE JE INACE STROGO ZABRANJENO.....I STO SU NAPALI I HTELI DA PREBIJU NOVAKOVOG OCA NI KRIVOG NI DUZNOG....I STO SE RAZVIO TRANSPARENT NA JEDNOM OD NADVOZNJAKA SA VEC POZNATIM UVREDLJIVIM SLOGANOM KOJEG SU POLICAJCI SKLONILI...MISLIM SVE JE DRUGO BILO SUPER....BOZE BOZE
Komentar od: rooney @ 15. srpanj 2010 15:46
a tek kad lepa brena bude imala koncert u spaladijumu ?
četvrtak, 09.09.2010.

Anketa

Koji će Hajduk biti u skupini G Europske lige?




Pošalji Rezultati

Europa digital mreža: Autoklub | Cafe.hr | Cosmopolitan | Crochef.com | Dubrovački vjesnik | GameLand | Globus | Gloria | Gloria Shop | Gorila | Igralica | Jutarnji list | Jutarnji klub | Jutarnji nekretnine | Kapital Network | Lektire | MojFaks | MojKvart | Moj spoj | Neon | Otvoreno more | Ptičica | Punkt | Slobodna Dalmacija | Sportske novosti | Šibenski list | Studentski oglasnik | Teen | Teen.hr | Teen385 | Vita | Životopis | Znanost.com | MediaPoint | KlikniMO.hr | WAZ: Der Westen |