Luka Modrić se vratio u stilu

28. prosinca 2009. - 19:27

Luka Modrić na najbolji je mogući način obilježio povratak u udarnu jedanaestoricu Tottenhama. U 20. kolu Premier lige Tottenham je jučer na White Hart Laneu sa 2:0 bio bolji od West Hama, a upravo je Modrić zabio prvi pogodak na utakmici.

Igrala se 11. minuta kada je Aaron Lennon projurio po desnom boku, odigrao povratnu loptu, a na desetak metara od gostujućeg gola natrčao je Modrić i iz poluvoleja zabio svoj prvi premierligaški pogodak ove sezone.

Nakon što je krajem kolovoza protiv Birminhama slomio kost desne noge, Modrić je pauzirao dva mjeseca, a trener Spursa Harry Redknapp pažljivo je dozirao minutažu svom glavnom igraču. Pobjedu Tottenhama osigurao je svojim 14. pogotkom najbolji strijelac lige Jermaine Defoe u 81. minuti.

Uz ovacije navijača Modrić je igru napusti...

26. travanj 2024 08:19