Bogdanovićevih sedam koševa i skokova protiv Sunsa, Philadelphia napokon pobijedila

2. prosinca 2015. - 10:21
Bojan Bogdanović je sinoć bio jedini Hrvat koji je igrao u NBA, a on je u pobjedi svojih Brooklyn Netsa od 94-91 nad Phoenix Sunsima zabio sedam koševa.

Brooklyn Nets su sinoć stigli do četvrte pobjede zaredom domaćem terenu, a prevodio ih je Brook Lopez sa 23 koša. Shane Larkin i Wayne Ellington su svaki zabili po 11 koševa, kao i Jarrett Jack koji je osam asistencija. Bogdanović je učinku od sedam koševa dodao još i sedam skokova. Kod Sunsa najbolji je bio Brandon Knight sa 26 postignuta pogotka, dok je Eric Bledsoe ubacio 17.

Sunsi su vodili s devet razlike na početku zadnje četvrtine, ali su prokockali tu prednost. Larkin je zabio za izjednačenje na 85-85 nešto više od četiri minute do kraja, Ellington je nakon toga pogodio polaganje, a Lopez slobodno bacanje za prednost B...
25. travanj 2024 00:08