Interu pobjeda na San Siru

22. studenog 2015. - 23:50
U posljednjem susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Frosinone 4-0 preuzevši prvo mjesto na ljestvici Serie A.

Golove za prvu pobjedu Intera ove sezone s više od jednog gola razlike zabili su Jonathan Biabiany (29), Mauro Icardi (54), Jeison Murillo (87) i Marcelo Brozović (90).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zaigrao je za Inter posljednjih pet minuta i sudjelovao je u akciji za treći pogodak na utakmici, dok je Brozović ušao u igru u 88. minuti, a dvije minute kasnije se upisao među strijelce.

U ranije odigranom susretu Fiorentina i Empoli su odigrali 2-2. Oba gola za Fiorentinu je zabio Nikola Kalinić, dok je jedan o strijelaca za Empoli bio Marko Livaja. Empoli je poveo golom Livaje u 18. minuti, a bio je to njegov prvi pogodak ...
19. travanj 2024 16:12