Hajduktreća liga jug

GOŠK na Poljudu protiv Hajduka II prosuo 2:0, Demir donio bodove "bijelima"

24. svibnja 2015. - 21:53
GOŠK je propustio možda i posljednju priliku za spas trećeligaškog života. Dubrovčani su na Poljudu protiv Hajduka II prosuli vodstvo od 2:0 i tako ostaju prikovani za dno ljestvice uoči posljednjih 180 minuta sezone.

Prvo je efektno nogom zabio stoper Torbarina, a onda iz sjajnog voleja Gavrić i GOŠK je poslije nepunih 20 minuta bio u raju.

Činilo se tada da će "gospari", koji su u grad pod Marjanom doputovali sa samo trojicom igrača na klupi, ubilježiti prvu gostujuću pobjedu nakon točno godinu dana, ali Hajduk im je poremetio planove već do kraja poluvremena.

Prskalo je u 31. namjestio zicer Llanosu za smanjenje, a tri minute potom precizan je bio i Bašić. U drugom dijelu nije bilo puno šansi, tek je koncem susreta Hajduk počeo stiskati.