Tenisnije pomoglo ni osvajanje us opena

Čilić ostao bez godišnje nagrade ATP-a iako je bio nominiran u dvije kategorije

5. studenog 2014. - 14:52
Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić ostao je bez godišnje nagrade ATP-a, iako je bio nominiran u dvije kategorije, za igrača koji je najviše napredovao i za nagradu Stefan Edberg koja je po deseti put pripala Rogeru Federeru.

Nagradu za "igrača koji je najviše napredovao" dobio je Španjolac Roberto Bautista Agut, koji se s 59. mjesta ATP ljestvice na kraju prošle sezone popeo do 14. pozicije, osvojivši u sezoni na izmaku svoje prve naslove u karijeri, na travi u 's-Hertogenboschu i na zemlji u Stuttgartu.

Upravo je Bautistu Aguta Čilić pobijedio u finalu Kremljin kupa u Moskvi, ali ni to, kao ni činjenica da je na US Openu osvojio svoj prvi Grand Slam naslov, nisu pomogli Marinu u utrci za nagradom koju je prije 13 godina zahvaljujući trijumfu u Wimbledonu osvojio njegov dana...
18. travanj 2024 03:16