Strani nogometFiorentina - Inter 2:1

Serie A: u 'hrvatskom' derbiju Brozović zabio, a Kalinić slavio

15. veljače 2016. - 00:00
Nikola Kalinic

U posljednjem susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je na stadionu Artemio Franchi pobijedila Inter 2-1, a pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

Hrvatski je veznjak je svoj treći ligaški pogodak ove sezone zabio u 26. minuti na asistenciju Rodriga Palacija. Izjednačio je Borja Valero u 60. minuti, a pobjednički pogodak za 'viole' zabio je Khouma El Hadji Babacar u prvoj minuti sudačke nadoknade. Fiorentini je put do pobjede olakšalo isključenje suparničkog braniča Alexa Tellesa u 82. minuti. U trećoj minuti sudačke nadoknade isključen je i Mauro Zarate kod Fiorentine.

Nikola Kalinić je odigrao cijeli susret za Fiorentinu, dok je Milan Badelj i dalje izvan stroja zbog ozljede. Kod Intera je Brozović odigrao cijeli susret, a...

22. travanj 2024 18:53