NBA: Trinaesti poraz LA Lakersa

10. ožujka 2009. - 12:27

Najbolja NBA momčad LA Lakersi doživjeli su uvjerljiv poraz na gostovanju kod Portland Trail Blazersa (111:94), ekipe koju već četiri godine i ukupno sedam
utakmica ne uspijevaju svladati u Rose Gardenu.

Brandon Roy (27), Travis Outlaw (22) i ostali Blazersi bili su jako motivirani i "napaljeni" na Lakerse, te su potpuno zaslužili pobjedu koja ih vraća na vrh Sjeverozapadne skupine. već nakon poluvremena domaćini su imali 23 razlike i tu više ni Kobe Bryant (26) ni Pau Gasol (18, 13 skokova) nisu mogli ništa učiniti.

Blazersi su pobjedu skupo platili jer im se u trećoj četvrtini teže ozlijedio španjolski branič Rudy Fernandez. Pri pokušaju zakucavanja na pod ga je bacio Trevor Ariza, a Španjolac je gotovo deset minuta ležao na terenu prije negoli je u nosilima odnešen. Prve vi...

20. travanj 2024 00:24