Premiership: Kalinić donio tri boda Blackburnu (VIDEO)

28. siječnja 2010. - 00:22

U susretu 23. kola engleskog nogometnog prvenstva Blackburn je na Ewood Parku pred 22.000 gledatelja pobijedio Wigan 2:1, a pobjednički pogodak za Roverse postigao je hrvatski nogometaš Nikola Kalinić u 76. minuti. Glavom je iz blizine poentirao za konačnih 2-1 nakon centaršuta Pedersena.

Bio je to prvi Kalinićev gol u prvenstvu, te šesti od kada je stigao u Blackburn. Prvi gol za domaći sastav postigao je Morten Gamst Pedersen u 20. minuti, a strijelac za goste bio je Gary Caldwell (57).

Od prve minute susreta zaigrao je i Eduardo da Silva u susretu između Arsenala i Aston Ville. Utakmica je završila bez pogodaka, a Eduardo je igrao do 62. minute kada je umjesto njega u momčad ušao Nicklas Bendtner.