StoryEditorOCM

Kosor: Ne čistim HDZ od Sanaderovih ljudi, već jačam stranku

Piše PSD.
19. siječnja 2010. - 14:40

Na pitanje je li na sastanku s mađarskim premijerom bilo razgovora o blokiranom depozitu Podravke u OTP-banci, Jadranka Kosor je za posjeta Rijeci rekla da je od mađarskog kolege dobila informacije kako je sva dokumentacija o tom slučaju dostavljena nadležnim službama i Državnom odvjetništvu.

Komentirajući nastavak akcije policije i Uskoka u Podravci, rekla je da Vlada stoji iz državnih institucija koje odrađuju svoj posao. Ponovno je demantirala da raspuštanje HDZ-ove zagrebačke podružnice nema veze s unutarstranačkim čistkama odnosno micanjem Sanaderova kadra.

- Riječ je o potezima koji su bili nužni za jačanje stranke - rekla je Kosor. Dodala je da će zbog tih odluka ojačati zagrebački HDZ, što je važno u kontekstu parlamen...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
25. lipanj 2026 19:54