NBA: Netsi izgubili od Bucksa, Bogdanović zabio 14 koševa

3. studenog 2015. - 10:42
Brooklyn Netsi su sinoć izgubili još jednu utakmicu i to od Milwaukee Bucksa sa 96-103, a Bojan Bogdanović koji je odigrao 25 minuta zabio je 14 koševa.

I Bucksi i Netsi su u sinoćnji okršaj ušli bez ijedne pobjede od početka sezone, igrali su 45 minuta izjednačeno, a onda su Bucksi zabili zadnjih devet koševa i na kraju upisali svoju prvu pobjedu. Jerryd Bayless je zabio 26 koševa, Greg Monroe 23 uz 13 skokova, Giannis Antetokounmpo 21, a Khris Middleton 17 za Buckse.

Kod Netsa najučinkovitiji je bio Brook Lopez sa 18 postignutih pogodaka i devet skokova, dok je Jarrett Jack zabio 15. Bogdanovićš je uz 14 koševa upisao i dva skoka te jednu asistenciju.

Brooklyn je vodio 96-94 nakon pogotka Shanea Larkina 2:45 minute do kraja. Nakon što je Monroe izjednačio 2:24 minute do ...
22. travanj 2024 19:54