Lucescu o Bebeku: Ovakvi suci ne bi trebali suditi u LP

16. rujna 2015. - 13:40
Trener Šahtar Donjecka Mirea Lucescu i kapetan Darijo Srna žestoko su se obrušili na hrvatskog suca Ivana Bebeka (38) istaknuvši da mu treba zabraniti daljnje suđenje u Ligi prvaka nakon nepravedno dosuđenog penala Cristianu Ronaldu i „impresioniranošću Real Madridom“.

"Htio sam da nas poštuju. To sam rekao i prije utakmice. No nažalost, u ovim susretima protiv velikih klubova uvijek nam se događa isto. S Bayernom, Juventusom, Manchesterom...", rekao je Lucescu na novinskoj konferenciji u Madridu gdje je Šahtar poražen s 4-0 nakon velike pogreške vratara kod prvog gola, crvenog kartona na početku drugog poluvremena te dva jedanaesterca u nastavku.

„Boli me dati ovaj komentar, no ovakvi suci ne bi trebali suditi u Ligi prvaka. Nas ne poštuju, a Real Madridu daju pomoć ko...
25. travanj 2024 13:30