Splitskim "žutima" ukazuje se svjetlo na kraju tunela! I to ne jedno, nego dva odjednom! Koje bude jače zasjalo spasit će klub. Financijski. Dok igrači tek trebaju dolje na parketu spasiti prvoligaški život.
Stvari su se zakotrljale, pomakle, nadamo se da je agoniji splitske košarke kraj. Klub s Gripa, Split mu je ime, dobio je dvije financijske ponude, obje su na stolu direktora Roberta Andrijića koji nam otkriva:
- Imamo dvije ponude: jedna je za javno-privatno partnerstvo koja podrazumijeva ulazak u vlasničku strukturu kluba, dok je druga za generalnog sponzora.
A imena? Ko nudi prvo, a 'ko drugo – pitamo.
- Ne smijem s imenima u javnost – kaže, koliko može, Andrijić.
Braća Stanić i Svaguša? - ne damo se ni mi, ispipavamo, pokušavamo...
- Nagađajte sami, ne smijem ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....