Ostalozaostao 3,44 sekunde

Wengen: Kostelić tek 29., pobjeda Innerhofera

19. siječnja 2013. - 16:07
Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je tek 29. mjesto u spustu koji se danas vozio za Svjetski kup u švicarskom Wengenu sa vremenom 2:33.26 i zaostatkom od 3,44 sekunde za pobjednikom Talijanom Cristopherom Innerhoferom (2:29.82).

Za svjetskog prvaka u super-G-ju ovo je peta pobjeda u Svjetskom kupu i treća u spustu. Drugo mjesto u Wengenu pripalo je Austrijancu Klausu Kroellu koji je za pobjednikom zaostao 30 stotinki (2:30.12), a treće njegovom sunarodnjaku Hannesu Reicheltu čiji je zaostatak 76 stotinki (2:30.58).

Aksel Lund Svindal, vodeći u poretku spusta i drugi u ukupnom poretku, nije završio današnju utrku, dok je francuski skijaš Johan Clarey zauzeo peto mjesto sa 1.17 sekunde zaostataka za Talijanom, ali je postavio novi brzinski rekord u alpskom skijanju vozeći...
24. travanj 2024 10:44