Kirevski broji 1244 minute bez gola

Piše (VB)
5. travnja 2016. - 10:42
kir00

Dvadeset sati i 44 minute u nizu četvrtoligaš Jadran iz Tučepi nije primio gol! Gotovo cijeli jedan dan! U prijevodu, 1244 minute. Njihova serija nastavila se prošlog vikenda na domaćem terenu protiv Uskoka, završilo je 2:0 golovima Antonija Bušelića i Marka Vidića.

Upravo su Klišani zadnji koji su porazili Jadran, bilo je to još u listopadu prošle godine. Sad su im se Tučepljani revanširali i već broje trinaest utakmica bez poraza i bez primljenog pogotka. Napravili su cijeli jedan krug, baš svim suparnicima u ligi otupili su napadačku oštricu!

U klubu ističu kako zasluge za ovaj čudesan niz pripadaju svim igračima, što je i točno. Bez doprinosa svakog od igrača, od napadača do vratara, ovog niza ne bi bilo.

Guštaju u Tučepima, uživaju u svom rekordu. Eto i njima ...

19. travanj 2024 13:34