NBA: poraz Orlanda od Chicaga, Hezonja u pet minuta upisao samo jedan skok

2. studenog 2015. - 10:46
Chicago Bullsi su sinoć sa 92-87 svladali Orlando Magic u čijem je porazu Mario Hezonja, koji je bio jedini Hrvat sinoć na terenu u NBA, u pet minuta upisao samo jedan skok.

Pau Gasol I Niko Mirotic su zabili po 16 koševa, a Jimmy Butler 14 za pobjedu Bullsa koji su prokockali dvoznamenkasto vodstvo u zadnjoj četvrtini kada je Magic napravio seriju od 14-0. Bullsi, koji nisu gubili ni jednom nakon što su poveli 17-15 nakon pet minuta igre u prvoj četvrtini, imali su prednost jednog koša tri minute prije kraja.

Derrick Rose koji još uvijek igra s maskom zbog prijeloma orbitalne kosti pogodio je dva slobodna bacanja 10 sekundi prije kraja za vodstvo Chicaga od 92-87. Ovo je treća pobjeda u četiri utakmice za Chicago, a Magic je upisao treći poraz.