Domaći nogometčudesni poljak

Lewinih devet minuta povijesti; Pogledajte ostale europske rekordere

24. rujna 2015. - 12:19
Robert Lewandowski 51., 52., 55., 57., 60. minuta – kakav niz, veličanstven. Prije te 51. minute vodio je Wolfsburg 1:0, a onda je u devet minuta poljski reprezentativac, “devetka” Bayerna, imao svoj show. “Pet komada, pet komada” – kao da nam zvoni u ušima.

Wolfsburg je poveo u 26. minuti lijepim pogotkom Daniela Caligiurija na asistenciju Juliana Draxlera. Promašili su gosti nekoliko šansi pa čak i onu kad se Manuel Neuer “zaigrao” spašavajući kontru, pa je na pola igrališta krenuo u driblinge što nije iskoristio Josuha Guilavogui do kojega je lopta došla i koji je odlično pucao s centra i zamalo pogodio.

Početkom drugog poluvremena krenuo je preokret... Bavarcima, odnosno ubojitom Lewandowskom, trebalo je svega devet minuta za preokret. Da show bude veći Pol...
19. travanj 2024 14:45