Davis Cup: Ćorić donio izjednačenje Hrvatskoj, Dodig i Škugor nadigrali Brazilce

19. rujna 2015. - 21:52
19.50 - Hrvatska teniska reprezentacija povela je sa 2-1 protiv Brazila u Florianopolisu u meču za ulazak u Svjetsku skupinu Davis Cupa zahvaljujući 6-0, 3-6, 7-6 (2), 7-6 (3) pobjedi Ivana Dodiga i Franka Škugora protiv Marcela Mela i Brune Soaresa.

Dodig i Škugor odigrali su prvi set iz snova, za samo 27 minuta dobili su prvu dionicu igre sa 6-0 dva puta oduzevši dva puta servis Soaresu, a jednom Melu izvrsnim reternima probijavši suparnike na mreži. Bilo je jasno kako takvu razinu naš par neće moći zadržati, u drugom setu Brazilci su zaigrali bolje, te za to bili nagrađeni "breakom" za 5-3 kada su oduzeli servis Dodigu bez izgubljenog poena.

Ključni trenutak dvoboja dogodio se u petom gemu trećeg seta kada je kod rezultata 2-2 Škugor izvukao gem u kojem su Melo i Soares ima...
25. travanj 2024 18:37