Borba za opstanak u Bundesligi: Olić strijelac u pobjedi HSV-a

25. travnja 2015. - 20:00
U Bundesligi je najzanimljivija borba za opstanak, a u 30. kolu najviše je profitirao Hamburger koji je pobijedio Augsburg sa 3-2, a hrvatski napadač Ivica Olić zabio je vodeći gol za HSV u 11. minuti.

Imao je Olić još tri dobre asistencije, ali njegovi suigrači nisu bili precizni. Oliću je to šesti gol ove sezone, ali prvi za HSV otkad je u siječnju stigao iz Wolfsburga. Ivo Iličević igrao je za HSV do 67., a dvije minute ranije mogao se upisati u strijelce, ali je lopta zaustavljena na gol crti.

Za opstanak se bore i Hannover, Stuttgart i Freiburg. Hannover je izgubio od Hoffenheima sa 1-2, i to zahvaljujući pogotku Svena Schipplocka u 83. minuti.

Stuttgart i Freiburg su odigrali 2-2, s tim da je Stuttgart u 27. minuti vodio 2-0, ali je sve prosuo u drugom poluvremenu, a izj...
24. travanj 2024 10:42