Ivan Perišić u momčadi kola Bundeslige

12. svibnja 2014. - 13:32
Ivan Perišić najbolje je ocijenjeni hrvatski nogometaš od strane njemačkog dvotjednika Kickera u posljednjem, 34. kolu njemačkog nogometnog prvenstva.

Krilni igrač Wolfsburga postigao je u 3-1 pobjedi protiv Borussije Mönchengladbach gol za 2-1 vodstvo svoje momčadi, a njegova igra do 85. minute donijela mu je respektabilnu ocjenu 2.5 (ocjene se kreću u rasponu od najbolje jedinice do najlošije šestice) i mjesto u idealnoj momčadi kola.

Asistent kod njegovog gola Ivica Olić na travnjaku je proveo svih 90 minuta i ocijenjen je nešto slabijom trojkom. Milan Badelj i Ivo Iličević poraženi su sa svojim HSV-om na gostovanju kod Mainza 3-2 u utakmici u kojoj je Iličević ostao bez ocjene iako je postigao treći pogodak svoje momčadi, ali je očito odigrao premalo (ušao je u 67. minuti)...
25. travanj 2024 00:58