OstaloMladost - POŠK 15:4 (6:0, 2:1, 4:1, 3:2)

Pobjedili Mornar Brodospas i Šibenik NCP

4. studenog 2009. - 23:15

Domaćini su na kraju sretno uz pomoć sudačkog dvojca stigli do svoje druge uzastopne pobjede.

Naime, 45 sekundi prije kraja utakmice domaći vratar Neno Kačić potopio je loptu u dvoboju sa Ćukom, ali šibenski dvojac nije dosudio peterac za goste iz Zagreba.

Imali su „medvjedi“ još jednu priliku za izjednačenje, imali su loptu zadnjih 15 sekundi, no spetljali su se te su bodovi ostali u Splitu. Iako su u Split doputovali bez četiri standardna prvotimca Zagrepčani su bolje ušli u susret. Četvrtinu i pol bili su u vodstvu (4:2 u 11. min).

Ipak, momčad Joška Krekovića u sljedećih je 15 minuta zaigrala kudikamo angažiranije te je u 26. minuti bilo 8:4. Gostujući post od 15 minuta bez postignutog gola prekinuo je Vlatko Burić.

U zadnje tri minute ušlo se sa rezultatom 8:5,...

16. travanj 2024 16:10