Strani nogometLIGA PRVAKA

Atletico šokirao Allianz Arenu, Simeone u trenutku ludila udario delegata

4. svibnja 2016. - 00:33

Nogometaši Atletica plasirali su se u finale Lige prvaka iako su u uzvratnome susretu polufinala u Muenchenu izgubili od Bayerna s 2-1. U prvoj utakmici u Madridu Atletico je slavio s 1-0 i prošao u finale zahvaljujući postignutom golu u gostima.

Pogotke su za Bayern dali Xabi Alonso (31) i Robert Lewandowski (74), dok je strijelac za Atletico bio Antoine Griezmann (54). U 34. minuti je Thomas Mueller promašio kazneni udarac za Bayern,a u 84. minuti penal je promašio  Fernando Torres.

U dramatičnoj utakmici s dva promašena jedanaesterca u finale je prošao Atletico, koji je uspio zabiti na Allianz Areni, a potom uspio i u obrani ne primiti treći gol koji bi ih izbacio. Bayern je propustio meč-loptu u prvom dijelu, kada su vodili s 1-0, a potom promašili penal. Atletico se plasirao u...

20. travanj 2024 12:43