Cedevita bolja od Partizana

29. studenog 2015. - 22:03
U derbiju 12. kola regionalne košarkaške ABA lige Cedevita je u dvorani II Doma sportova pobijedila Partizan 75-72 probivši se na prvo mjesto ljestvice.

Za momčad Veljka Mršića bila je to deveta pobjeda u zadnjih 10 susreta u svim natjecanjima.

Partizan je bolje otvorio utakmicu i veći dio prvog poluvremena je bio u vodstvu. Gosti su u prvoj četvrtini imali i devet koševa prednosti (23-14). Cedevita je do kraja četvrtine smanjila na 17-23, a na otvaranju druge dionice uspjela je izjednačiti rezultat (25-25). Partizan tada radi seriju 7-0 i ponovo dolazi do osjetne prednost. Cedevita se još jednom vratila i do poluvremena je smanjila na koš zaostatka (35-36). U trećoj četvrtini hrvatski prvak je okrenuo rezultat, poveo 47-44, no gosti iz Beograda su do kraja četvrtine serijom 8-2 po...
19. travanj 2024 21:23