Šibenik još jednom pao u Maksimiru

24. listopada 2010. - 21:53

Nogometaši Dinama pobijedili su u 12. kolu Šibenik sa 1:0. Beqiraj je u 69. minuti sjajno proigrao Tomečaka koji je uspio svladati danas odličnog vratara Blaževića. Dinamo sada ima četiri boda prednosti ispred Hajduka.

Povratak u stvarnost Prve HNL poslije europskih utakmica za Dinamovu je momčad poput jutarnjeg mamurluka nakon teškog pijanstva. Nada Šibenčana dugo je živjela u Maksimiru. Domaća je momčad djelovala posve indisponirano. Poglavito u prvih 45 minuta.

Sadržaj prvog poluvremena stane u nekoliko rečenica, odnosno tri Dinamove akcije: Sammir je u 10. minuti iz slobodnog udarca  pogodio pod gredu, ali nije iznenadio Blaževića. Pokušao je to i Bišćan u 21. minuti, ali nije pogodio okvir vratiju. U dobru formu šibenskog vratara Blaževića uvjerio se i Tomečak u 44. mi...

20. travanj 2024 02:19