RukometIlić MVP

Veszprem osvojio SEHA ligu, PPD Zagreb treći

4. travnja 2016. - 00:03
zagreb_meshkov22-030416

Rukometaši mađarskog MVM Veszprema pobjednici su SEHA lige nakon što su u finalnom susretu u Varaždinu pobijedili Vardar 28-26.

Mađarski sastav je tako obranio naslov pobjednika osvojenog prošle godine pobjedom u finalu protiv Meškova 32-21. Ovoga puta Veszprem je daleko teže stigao do pokala. Vardar je vodio na poluvremenu 15-14 nakon što je u nekoliko navrata imao i tri gola prednosti. Neizvjesno je bilo i u drugom poluvremenu. Pet minut prije kraja susreta Mađari su prvi put stigli do dva gola viška (27-25), što su uspjeli obraniti do kraja.

Veszprem su do pobjede predvodili Momir Ilić sa sedam, te Ivan Slišković i Laszlo Nagy sa po četiri gola. Renato Sulić je zabio jedan gol, a Mirko Alilović je sakupio pet obrana. Kod Vardara najefikasniji su bili Luka Cindrić s pet, te ...

24. travanj 2024 18:25