Ostaloregionalna liga

Jug izgubio u Rijeci, za utjehu mu ostala 'jedinica'

21. veljače 2016. - 21:56
mladost_jug14-190216

Primorje je dobilo jedbni pravi derbi, zaustavilo sa 6:5 Juga, koji je do utakmice na Kantridi dobio svih 14 utakmica u Regionalonoj ligi i koji je jedini do danas uzeo bodove riječkom sastavu. Međutim, unatoč slavlju Primorja, Jug je zadržao poziciju broj jedan, koja donosi domaćinstvo završnog turnira Regionalne lige, ali i najbolju poziciju u doigravanju za prvaka Hrvatske budući je dobio prvo poluvrijeme protiv Kantride u svom Gružu sa čak šest razlike.

Jugaši su dva puta vodili u Rijeci. Paulo Obradović je u drugom napadu Juga pogodio za 1:0 te krajem druge četvrtine pogotkom Felipe Perronea s 2:1, unatoč tome što je od prvog pogotka prošlo više od 12 minuta (12 minuta i 15 sekundi). Potom je 'poludio' Frano Vićan, plus, baš su se ispromašivali Jugaši.