Eurokup: Mornar u 2. kolu poražen od Kinefa

2. listopada 2015. - 16:19
U 2. kolu B skupine prve kvalifikacijske runde Eurokupa Mornar BS poražen je na malom bazenu u Poljudu od Kinefa rezultatom 10:15 (3:2, 2:5, 4:5, 1:3).

Furiozno su krenuli domaćini, snažno, odlično se izborili za pozicije centra odakle su prvo izborili peterac kojeg je pretvorio u vodstvo Visković, potom je Čalić okončao pogotkom kontru i kao šlag u trećoj minuti Lozina je okrenuo braniča i zabio za 3:0.

Bio je to znak za promjenu na golu, ušao je iskusni 42-godišnji Maksimov, stisli su Rusi obranu i do kraja četvrtine pogocima Kuzmenka i Eskova uhvatili priključak, unatoč odličnom Kačiću koji je sakupio pet obrana u prvoj četvrtini. Osam i pol minuta proteklo je do novog pogotka "mornarevaca" dovoljno da se šokirani Kinef potpuno vrati u rezultatski egal, dapače gosti su u po...
24. travanj 2024 23:58