NBA: Golden State i Atlanta vratili prednost domaćeg terena

12. svibnja 2015. - 12:15
Košarkaši Golden Statea i Atlante vratili su prednost domaćeg terena u svojim serijama konferencijskih polufinala NBA lige protiv Memphisa, odnosno Washingtona te izjednačili na 2-2 u pobjedama.

Warriorsi su već na poluvremenu u Memphisu imali 17 poena prednosti (61-44), a najbolji igrač NBA lige u regularnom dijelu sezone Stephen Curry opet je bio nezaustavljiv. Do poluvremena je Grizzliesima ubacio 21 od svoja 33 koša, a utakmicu je završio s osam skokova i pet asistencija.

"Već u prvoj četvrtini smo nametnuli ritam i držali nogu na gasu cijelu utakmicu. To je način na koji mi igramo", izjavio je Curry nakon pobjede 101-84 kojom su Warriorsi izbjegli treći uzastopni poraz, što im se nije dogodilo cijele sezone.

"Ovo je vjerojatno bila naša najkompetitivnija izvedba, ne samo...
25. travanj 2024 18:01