EP gimnastika: Seligman četvrti na konju s hvataljkama

18. travnja 2015. - 18:41
Hrvatski gimnstičar Robert Seligman (29) nije uspio osvojiti svoju drugu medaljuna europskim prvenstvima na konju s hvataljkama, on je u finalu EP-a u Montpellieru zauzeo četvrto mjesto s ocjenom 15.000, a broncu je sa 15.200 dohvatio Talijan Alberto Busnari.

Seligmanu se može prigovoriti da u svojoj vježbi nije dovoljno visoko držao bokove, a to ga je u konačnici stajalo i medalje. Tako će u svojoj kolekciji i nadalje imati samo broncu iz Lausanne otprije sedam godina, dok je na četvrtom mjestu bio i prije tri godine također u Montpellieru.

Zlatnu medalju osvojio je Britanac Louis Smith, kojemu je to prvo zlato s velikih natjecanja, sa 15.800, a do srebra je stigao Armenac Harutjum Merdinjan sa 15.333.

Druga dva Osječanina Tomislav Marković i Andrej Korosteljev zauzeli su sedmo, ...
19. travanj 2024 12:39