Ostalopobjeda

Ragbijaši Sinja na svom terenu svladali ekipu Makarske Rivijere

23. studenog 2014. - 12:49
Sinj je pobjedom nad Makarskom Rivijerom u vrlo tvrdoj utakmici došao do visoke pobjede zahvaljujući brzoj i prodornoj liniji i ljepim akcijama. Utakmica je počela visokim tempom i Sinj u već ranim fazama dolazi pred samu liniju zgoditka Makarske, ali zbog niza grešaka biva odbačen. Pritisak igrača Sinja traje 20-ak minuta i cijelo se vrijeme igra u polovici Makarske koja uspješno odbija napade, ali nakon lijepo odigrane faze igrač Rk Sinj Eterović polaže za prve bodove.

Nakon toga zgoditka Makarska se budi i dovodi Sinj pred samu crtu zgoditka, ali Sinj se brani i pretvara to u kontra napad nakon lijepog dodavanja Pavlovića na krilo Šolti koji bježi i polaže za 10-0 kojeg Pavlović pretvara za 12-0 i s tim se rezultatom ide na poluvrijeme.