Real zaustavljen u Bilbau, Atletico preuzeo vrh Primere

3. veljače 2014. - 00:57
U vrućoj utakmici na San Mamesu u Bilbau Athletic Bilbao i Real Madrid su u sklopu 22. kola Primere odigrali neodlučeno 1-1, a dvoboj je obilježio i crveni karton najveće zvijezde gostiju Cristiana Ronalda. Real je eventualnom pobjedom mogao preskočiti Barcelonu i izbiti na drugo mjesto prvenstvene ljestvice, no na kraju se morao zadovoljiti bodovnim izjednačenjem s najvećim rivalom. Na prvom je, pak, mjestu od ove nedjelje Atletico Madrid koji ima tri boda više od Barçe i Reala.

Utakmica u baskijskoj prijestolnici zakuhala se u drugom poluvremenu. Najprije je u 64. minuti Real došao do vodstva nakon akcije u kojoj je Karim Benzema proigrao Ronalda, a ovaj se sjurio u kazneni prostor i ubacio na peterac gdje je Jese Rodriguez gurnuo loptu u mrežu.