Na otvaranju Jedinice intenzivnog liječenja Kliničkog bolničkog centra Split rukovali su se
Željko Kerum, splitski gradonačelnik, i
Dujomir Marasović, ravnatelj KBC-a i predsjednik splitskog HDZ-a. Unatoč specifičnoj neformalnosti karakterističnoj za obojicu – da sad ne nastavljamo s eufemizmima, tko ih zna, razumio je, tko ih ne zna, neka se drži podalje – protokolarno rukovanje ne bi bilo vijest da povijest njihovih odnosa nije burna. Otkud nagla srdačnost nakon dugogodišnje razmjene uvreda?
Kerumu trebaju moćni suradnici za najavljeni nastavak političke karijere. Od ostvarenja obećanja o gradu bez podstanara i nezaposlenih jednako je daleko kao i u lipnju 2009. godine kada je pobijedio na izborima. Poslovi ne idu bajno, uređenje hote...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....