Domaći nogometpao još jedan velikan

Slaven Bilić uzeo skalp i Joseu Mourinhu, pa dovodi Antonia Milića

24. listopada 2015. - 19:52
U londonskom derbiju Slaven Bilić je nadmudrio Josea Mourinha, i West Ham je u subotu na svom stadionu u 10. kolu Premier lige slavio sa 2-1 protiv Chelseaja.

West Ham je poveo u 17. minuti pogotkom Maura Záratea. U 44. minuti isključen je Nemanja Matić, pa je Chelsea cijelo drugo poluvrijeme imao igrača manje. A i trener Mourinho je kažnjen zbog prigovaranja sucima, pa je i on drugih 45 minuta utakmicu gledao sa tribina. Ipak, stoper Gary Cahill u 56. minuti donosi izjednačenje Chelseaju. Nakon toga "čekičari" su pojačali ritam i Andy Carroll je u 79. minuti donio pobjedu domaćinu. Carroll je u igru ušao deset minuta ranije. Nikica Jelavić ostao je na klupi za pričuve West Hama.

U deset kola West Ham je upisao pobjede protiv četiri velikana - Arsenala, Liverpoola, Manches...
19. travanj 2024 05:26