NBA: Portland pobjedom protiv Phoenixa osigurao doigravanje

31. ožujka 2015. - 11:47
Košarkaši Portland Trail Blazersa 10. su momčad koja je ove sezone osigurala nastup u doigravanju NBA lige, oni su do svoje 48. pobjede stigli svladavši na svom terenu Phoenix Sunse sa 109-86.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Blazersi su "prelomili" susret u trećoj četvrtini koju su dobili sa 37-16 i pobjegli na nedostižnih 92-65. U ujednačenom napadu domaćih najefikasniji su bili Damian Lillard sa 19 i LaMarcus Aldridge sa 17 koševa, dok su kod Sunsa po 13 poena postigli TJ Warren i Gerald Green.

Ovim porazom Sunsi su pali na omjer pobjeda i poraza 38-37, te su sve dalje od doigravanja, jer imaju četiri pobjede manje uz jednu odigranu utakmicu više od osme momčadi u Zapadnoj konferenciji, Oklahoma City Thundera, a do kraja sezone preostalo im je još samo sedam susreta....
18. travanj 2024 05:06