Bundesliga: Mönchengladbach se ne šali, razbili Schalke za pola sata

11. veljače 2012. - 22:31
Borussija iz Mönchengladbacha nastavlja sa sjajnim predstavama i u drugom dijelu sezone, a u 21. kolu na Burussija-Parku za 32 minute su utrpali Schalkeu tri komada (3-0).

Momčad iz Gelsenkirchena nije se ni snašla, a domaćini su već vodili s 2-0. U prvoj organiziranoj akciji Reus je u 2. minuti doveo Borussiju u vodstvo, a već u 15. nekadašnji napadač upravo Schalkea, Mike Hanke, povisio je na 2-0. Priču je po pitanju pobjednika zaključio Arango golom za 3-0 u 32. minuti.

U dvije domaće utakmice u proljetnom dijelu sezone Bayern i Schalke su napuštali Mönchengladbach s po tri pogotka u mreži, a ako se uzme u obzir da su u zadnjih šest susreta igrači Hansa Meyera primili samo jedan zgoditak jasno je da više nema dileme oko njihove vrlo ozbiljne kandidature za naslov prvaka. U ov...
19. travanj 2024 02:06