Slobodna Dalmacija

Nogomet

19.03.2010. | 09:48

U Šibeniku odahnuli, Božić ponovno u kadru

Šubićevac je odahnuo jer je riješen “slučaj Božić” ili prvi ozbiljniji slučaj nediscipline, otkako je Branko Karačić na kormilu nogometaša Šibenika. Nije tu bilo nikakvog vrijeđanja, grubih riječi, ali je iskusni nogometaš, kako kaže stručni stožer, svojim istupom narušio hijerarhiju, bez koje nema reda u športskom radu.

Damir Krajač / CROPIX
- Ivan Božić se ispričao za svoj izgred pred igračima i kompletnom strukom, pa sam ja “zaboravio” što se dogodilo. Dobro je da igrač vjeruje u sebe, da misli kako mu je mjesto u početnom sastavu. S takvima sam spreman razgovarati poslije treninga ili na jutarnjoj kavi, ali ne na način, na koji je pokušao Božić – objasnio je Karačić.

Dobro je što je sve prošlo bezbolno, jer je Božić dobro došao u konkurenciju za momčad za Rijeku. To više što će izostati robustni Ivan Fuštar, koji je u mršavoj statistici šibenskih napadača u prva tri kola ima najbolji učinak. U susretu sa Zadrom je svojim skokom praktički prisilio Jakova Suraća na autogol, dok je protiv Intera svojim hrabrim ulaskom među dva suparnička igrača izborio kazneni udarac. Valja, dakle, vjerovati da će Ivan dobro zamijeniti – Ivana!

 

I. MIKULIČIN / EPEHA

Pišite uredniku

Pošaljite link

Komentari

Komentar od: elcroata @ 19. ožujak 2010 21:30
Fustar na Poljud???
Da ali samo kao gledatelj...taj se moze lupat nogom u guzicu sta igra prvu ligu.
Komentar od: pimploman @ 19. ožujak 2010 11:26
odnosno da vi nama date kojeg igraca,vi nama uzimate igrace i trenere!sramota
Komentar od: remont @ 19. ožujak 2010 10:12
dite Hajduka. Priko Solina Sibenika opet ce na Poljud.
četvrtak, 09.02.2012.

Anketa

Pratite li Europsko prvenstvo u futsalu?


Pošalji Rezultati

Europa digital mreža: Autoklub | Cafe.hr | Centar Zdravlja | Crochef.com | Dubrovački vjesnik | GameLand | Globus | Gloria | Gloria Shop | Gorila | Igralica | Jutarnji list | Jutarnji klub | Jutarnji nekretnine | Lektire | MojFaks | MojKvart | Moj spoj | Moja edukacija | Neon | Otvoreno more | Ptičica | Punkt | Slobodna Dalmacija | Sportske novosti | Stilist | Šibenski list | Teen | Teen.hr | Teen385 | Vita | Životopis | Znanost.com | MediaPoint | KlikniMO.hr | WAZ: Der Westen |