Drugo pretkolo LP-a: pobjeda Maribora, poraz Sarajeva, Moldavci iznenadili Ludogorec

15. srpnja 2015. - 10:04
Nogometaši Maribora pobijedili su kazahstansku Astanu 1-0 u prvom susretu 2. pretkola Lige prvaka, Sarajevo je kod kuće poraženo od poljskog Lecha 0-2, a iznenađenje večeri priredio je moldavski prvak Milsami pobijedivši na gostovanju Ludogorec 1-0.

Maribor je stigao do pobjede na stadionu Ljudski vrt golom Marka Šuler u petoj minuti utakmice.

U dvoboju igranom u Sarajevu na stadionu Asim Ferhatović Hase poljski Lech je pobijedio 2-0 i praktički osigurao prolaz. Strijelci za goste bili su Hamalainen (40) i Thomalla (62). Za Sarajevo je cijeli susret odigrao hrvatski napadač Leon Benko, kao i stoper Tomislav Barbarić. Bivši igrač Dinama i Rijeke Mehmed Alispahić ušao je u igru u 66. minuti.

Najveće iznenađenje priredio je moldavski prvak Milsami Orhei koji je kao gost porazio...
16. travanj 2024 12:32