NBA: Bogdanović bez koša, Rudež bez nastupa

6. siječnja 2015. - 10:06
Košarkaši Indiana Pacersa upisali su gostujuću pobjedu protiv Utah Jazza 105-101, no hrvatski košarkaši Damjan Rudež nije nastupio za Pacerse, dok su Brooklyn Netsi na svom parketu nakon produžetka poraženi od Dallas Mavericksa 88-96 uz skromnu minutažu Bojana Bogdanovića koji za Netse nije zabio niti jedan koš.

Indiana je u EnergySolutions Areni u Salt Lake Cityju već nakon prve četvrtine imala 15 koševa viška (31-16), a vodila je i sa 19 koševa prednosti, no umalo jer sve uprskala. Domaćin je u zadnjoj dionici stigao na minus šest, no više od toga nije išlo. Pacerse je do 14. pobjede sezone uz 22 poraza predvodio Roy Hibbert sa 22 koša i osam skokova.

"Cijelo vrijeme sam govorio dečkima da možemo do pobjede i uspjeli smo. Odlično smo otvorili susret, kasnije malo u...
26. travanj 2024 01:10