Ostalojuniorsko prvenstvo hrvatske

Solinjanke ‘upucale’ titulu

16. ožujka 2016. - 09:05
sol00

Streljačice solinskog Dalmacijacementa ekipne su juniorske prvakinje države, na svojoj streljani su potvrdile dominaciju. Ovo je bilo najbrojnije juniorsko prvenstvo, na streljani je nastupio 171 junior i juniorka u gađanju zračnim oružjem (122 u gađanju puškom i 49 u gađanju pištoljem)

U gađanju zračnom puškom djevojke iz Solina u sastavu Amadea Urbas, Danijela Vukadin i Mira Vukičević pogodile su 1224,4 krugova čak 17 krugova više od druge Končanice. U pojedinačnoj konkurenciji Danijela Vukadin osvojila je srebro sa 202,4 kruga, dok je Amadea Urbas zauzela sedmo mjesto.

Solinski juniori su u gađanju zračnom puškom osvojili srebro u sastavu Ivan Petričević, Josip Sikavica i Marko Žeravica sa 1816,4 kruga, dok je zlato pripalo Dugoj Resi. Pojedinačno najbolji dalmatinski...

19. travanj 2024 23:32