Curryjev šesti 'triple-double' u karijeri, u tri minute zabio 17 koševa Sacramentu

29. prosinca 2015. - 12:09
Stephen Curry je još jednom zadivio košarkaški svijet kad je u domaćoj pobjedi Golden Statea nad Sacramentom 122-103 ostvario svoj šesti 'triple-double' u karijeri, a posebno impresivan bio je u završne tri minute prvog poluvremena u kojima je postigao 17 od svoja 23 koša.

Bila je to prva prilika za prošlogodišnjeg najkorisnijeg igrača lige da se u službenoj utakmici sučeli s mlađim bratom Sethom koji je imao zadatak čuvati najboljeg NBA strijelca u ovoj sezoni. Kad se našao oči u oči s bratom Stephen Curry je promašio prvi pokušaj za tricu.

"Bio je to vrlo zgodan trenutak. Nakon promašaja se raspričao. Kasnije sam nešto i pogodio", rekao je Stephen Curry nakon dvoboja u koji je ušao s promašenih prvih šest šuteva, od čega ih je pet bilo za tricu. No, kad mu je prvi uša...
25. travanj 2024 09:39