NBA: Spahijina Atlanta prva osigurala doigravanje; Divac postao dopredsjednik Kingsa

4. ožujka 2015. - 13:56
Košarkaši Atlante svladali su na svom parketu Houston sa 104-96 i na taj način postali prva NBA momčad u ovoj sezoni koja je osigurala nastup u doigravanju.

Momčad u čijem se stručnom stožeru nalazi bivši hrvatski izbornik Neven Spahija do 48. ovosezonske pobjede stigla je nadoknadivši 18 poena zaostatka iz druge četvrtine. Hawksi su na poluvremenu zaostajali 14 koševa za Rocketsima koji su igrali bez najboljeg strijelca NBA lige Jamesa Hardena. On je izdržavao kaznu od jedne utakmice koja mu je izrečena zbog udarca u prepone LeBrona Jamesa.

Unatoč Hardenovom izostanku, Houston je predvođen Jasonom Terryjem (21 koš) i Terrenceom Jonesom (18 koševa) u posljednju četvrtinu ušao s devet koševa prednosti, ali nisu izdržali. Terry i Jones ostali su bez ubačaja u završnih 12 minut...
23. travanj 2024 21:49